Pokračování

** 18:54 Tak nedávno si náš šéfisko usmyslel, že pre nám dá balící stoly na halu, kde jsme dneska mimochodem zjistili, že je 2,5°C. Bomba ne? To si tak jako přijdete do práce, kdy venku je -4,5°C a měli byste dělat v teplotě, co jsem napsal. Navlečený a nikoho nezajímá, že vám úplně zimou tuhnou ruce. No doufám, že to fakt nezrealizuje a nebudem to muset vůbec podstupovat. Teď je tam zima a v létě je tam pod tím plechem 40°C a nedá se tam vydržet. Každopádně to nic nemění na tom, že pokud se o to pokusí, tak to balim a jebu na to. V takových podmínkách odmítám dělat a myslím si, že by v tom nedělal nikdo. Kromě toho všeho chce umístit ten balící stůl na místo, kde na zem padají cihly a omítka, takže to místo je extrémně nebezpečný. No jestli chce kontrolu z inspektorátu práce, tak není problém a nebude to žádná jím zaplacená kontrola, ale normální na udání.

No ale aby jsme si nekazili víkend, kterej je před náma, tak prostě pohodka, pátek a párek. Koupil jsem si cestou z práce flašku Jamesona a bumbam. Do hospody nesmim, protože jsem si nenechal píchnout tu sračku a tak prostě chlastam doma. Ještě je tu možnost, že bych se teleportoval za Lishackem domů a pokalili by jsme spolu, ale to asi neklapne, protože nemá chlebíčky a jednohubky, takže jebat.

No a jak vidim to počasí venku, tak se to nikam moc nehejbe i když pár hezkých dnů bylo a dalo se jezdit na kole. No ale já chci prostě, aby to bylo několik hezkých dní za sebou a dalo se jezdit několik hodin v kuse. Už se fakt nemůžu dočkat, až zas budu lítat.

No tak já jdu lejt a vy se smějte ;)