Prodloužení domény - dlouho jsem nic nenapsal

** 22:54 Čus, tak jsme tady zase. Doménu se podařilo prodloužit v době, kdy téměř už propadla, ale podařilo se to, tak jsem za to rád. Díky Filipe!

Dlouho jsem nic nenapsal, protože tak nějak není ani čas, ani chuť... Já dlouhodobě pracuju na některých projektech o kterých ani mluvit nemůžu, protože ještě nejsou hotové. Není to nic super tajného, žádné vládní projekty, jen prostě v tomhle oboru není dobré prozrazovat nápady před jejich realizací. Nápady jsou dneska celkem drahý. A v oborech kolem IT to platí dvojnásob.

V osobním životě je pár změn u mě, co by stálo za zmínku, ale... Ono zas asi není moc čím se chlubit. Snad jen řeknu že mám teď větší klid na práci. V září nebyl ani jeden stream odemě, ale to už tak prostě nějak vyšlo, že na to prostě nebyl čas. Teď v říjnu se snažím streamovat občas něco, ale už to není jako ten boom v období červer - srpen. Budu se snažit se k tomu pomalu vrátit, né úplně každý den a už to nebudou pitky do rána. Spíš takový mírnější obsah. Každopádně je to sranda jak svině, tak mě to stále baví.

Mám rozdělané nějaké další projekty, něco jsem opravoval, nafotil jsem to a brzy to tu uvidíte.

Zůstaňte s námi.

~ Udernik.NET Admin, Lishack Obecney ~
(to poslední koště pod postelí)