Sníh, Vánoce, rozvolnění

** 11:46 Během tejdne nám napadl první sníh, kterýho bylo hodně málo, ale stačilo to k tomu, abych byl spokojenej. Prostě a jednoduše trocha sněhu a měl jsem úsměv na tváři i když jsem byl zrovna v práci.

Nevim, jestli jsem to psal, ale mam novou práci. Jsem balič zásilek v grow shopu. Zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to tak bude ještě dlouho.

Zpět ke sněhu. Lidi opět jezdí na letních gumách a nebo nepřizpůsobujou jízdu povaze vozvky a podle toho to vypadá. Bouračky a podobně každej den.

Navíc jsou lidi divný, depresivní, nekoukaj kolem sebe a nepřemejšlí, nepovídají si. Prostě koronasračka lidi totálně vyždímala a teď je vyflusla do nákupáků udělat podnikatelům tržbu, jako každej rok před vánocema. Nevim nevim, jestli to byl dobrej nápad. Nikdo nechtěl promoření společnosti, ale rozvolňování v létě a teď vítá každej. Ano, tohle přesně je promoření společnosti schovaný za laskavý rozvolnění před svátkama, aby si každej mohl svobodně nakoupit dárečky - PITOMCI. Jen si nakupte, jen se mačkejte ve frontách a zastavte se někde na rohu v chumlu a rozebírejte bez roušek na hubě jak se vlastně máte a jak je to super, že můžete utrácet desetitisíce za píčoviny, co chce vaše rozmazlený děcko.

Já si radši sednu na kolo a jedu se projet do lesa mimo lidi, protože na mě je tohle prostě moc. Já nechci davy, já chci prostě krásnej předvánoční klid a srovnat si myšlenky. Jasně, dárky taky nějaký koupim, ale ne tak, abych se mačkal s lidma. Počkam si na nějakou vhodnější dobu a dojdu si tam, nakoupim a zmizim zas rychle domů.


Kamion srazil a na místě usmrtil chodkyni - Radši bez komentáře, protože když je někdo blbej, starej a nezodpovědnej, tak zkurví život hlavně lidem kolem sebe.

Pendolino srazilo dítě - No tak tohle je přesně to, co nechceš před Vánocema zažít. Dcera se zabije a syn zůstane živej, Vánoce na krku, dárky koupený a teď ještě ten otec prej přiběhl na místo chvilku po tom, co se to stalo. Tohle je na sebevraždu, ale musí bejt oporou zbytku rodiny. No ale nic to nemění na tom, že tam jsou podchody a děcka tam neměly vůbec bejt a vůbec se kolem trati pohybovat.

V parku umrzla žena na lavičce - Klasika prosinců, lednů a tak.. lidi zalezte někam do tepla a nebuďte přímo venku a nebo aspoň deku nebo něco a sem tam pohyb. To je to takovej problém?!


Moudrostí se obvykle rozumí shrnující a praktické rozumění světu i člověku, zároveň svrchované i taktně skromné, jež dává jistotu v rozhodování a jednání. K moudrosti nutně patří rozvaha, zkušenost a odstup od bezprostředních podnětů a okolností.