To je zase den

** 13:26 Může se na první pohled zdát, že nic nedělám. Když ale mají potřebu injektovat vlády různých zemí mojí síť, asi něco neni v pořádku. A "to, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mě nejdou." No ne?

Už jsem tady měl plno útoků na mojí síť, ale tentokrát se jim to docela daří. Vždycky kolem "vánočních svátků" to ale vyeskaluje do podoby, kdy to prostě hodím na CloudFlare a je mi to u pr...

Trochu jsem pátral a teď se tý kyber-šikany účastní docela velký společnosti. Je tam dokonce zainteresovaná jedna fakt VElká VOchcávka, kterou z pochopitelných důvodů nechci jmenovat. Dokonce tam je i známá walkmanárna, což se v podstatě není čemu divit, když mají největší label na světě.

Trpí tím nejen Twitch.tv, ale i ostatní platformy. Rád bych dal vydělat i tvůrcům hudby, když streamuju s jejich hudbou v pozadí, ale je to jenom podkres. Nejvíc práce, kvůli který na to lidi vůbec čumí, je v tom video-obsahu. To není jen o hudbě. Ta hudba tam dělá tak 5% z toho streamu. Proto za každý dolar co vydělám na streamu, mi přijde fér jim poslat z toho 1 dolaru jenom 5 centů.

Hudebníci nemusej hnout ani brvou a budou jim chodit tantiémy. A já se ptám, vážení přátelé... Kdo z Vás to má?