Víkend a další nasrání

** 19:29 V pátek jsem jel k bráchovi s tím, že si konečně umeju kolo a do toho se ještě ozval Lišák s tím, že bych se mohl stavit večer na pivko. Odsouhlasil jsem, ale netušil jsem, že se tak zaseknu a že pak už se mi nikam po tmě nebude chtít a navíc jsem si dal pivko a tak jsem nechtěl cokoliv riskovat.

Zůstal jsem u něj celej víkend, protože jsem byl nějakej vyfluslej z kola a jel jsem až v neděli domů.

Dneska jsem si hezky po práci dojel na poštu, kde na mě čekal už od pátku ráfek a pak jsem letěl hned do servisu, aby mi to prostě udělali. A tady už se dostáváme k tomu nasrání. Servisák je odpornej slizkej píčus, co si myslí nevim co. Vždycky, když vidim, jak se tváří, tak mam sto chutí ho tak plesknout, že by se mu ta huba srovnala. Zachovávám dekorum a podávám mu ráfek se slovy, že tady to má a může na tom začít makat. Samozřejmě nepochopil express a suvereně mi řekl, že nejdřív v pátek. To už jsem to nevydržel, dekorum stranou a jak jsem se nadechl, tak jsem mu od plic řekl, že je to nejhorší servisák s nejdelším časem oprav a že když chci něco express a míním si za to klidně připlatit, tak to chci do druhýho dne nebo nejpozději ten další a že na ten jeho otrávenej xicht se taky zrovna dvakrát dobře nekouká a je zjevný, že moje základní požadavky jsou pro něj obtěžující. Tohle celý si vyslechl i vedoucí nebo majitel prodejny, kterej se toho hned chytil a z celýho incidentu prej vyvodí následky.

Takže kolo bude poflusaný a na hovno udělaný. No co, vapka to jistí. Taky jsem řekl, že když už tam jsem, tak si tam to kolo nechám udělat, ale že to bylo naposledy a radši pojedu přes celý město, než se ještě někdy dívat na ten jeho kyselej xicht. Já debil mu tam chci nechat prachy navíc a on hází xichty. Druhej servisák to je jiný kafe, tam jsem mu minule jen za přeměření řetězu a doufoukání vidle nechával 200 na kafe a to nic nechtěl. Nedělá mi problém ocenit příjemnej přístup.

No takže od teď budu všechno tahat jinam a tenhle vocas si může třeba nasrat. Nemluvim o tom, že podle něj bych čekal na ráfek tejden a takový ty kecy kolem. Já ho ve čtvrtek objednal a v pátek byl tady. No a pak ještě chystám další změny na kole. Bude trošku tuning na raketu. Silnička, kterou jsem si tak nějak naplánoval se nějak nekoná, tak počkáme ještě pár měsíců a pak. Mezi tím si udělam radost a zainvestuju do ráfků a nábojů od DT Swiss a čtyřpístových brzd Jen tak si vysypu z kapsy 12K A to nemluvim o sedačce a karbonových řidítkách.. to je dalších 5K

No mam toho v plánu moc a peněz málo. Jo a ještě se mi zalíbily rukavice od značky 100% - další talíř mínus

Tady to asi ukončim. Čus.