Volno nevolno

** 22:51 Tak jsem to v práci zabalil, protože to už prostě nešlo. Nedával jsem kombinaci arogance, hlouposti a totální neschopnosti. To, co se tam odehrávalo je fakt k smíchu a přesnej návod, jak nepodnikat. No ale to je jedno, je to jeho problém a možná mi ani nepřísluší to hodnotit. Musim říct, že co se týkalo jednaní a platební morálky vůči zaměstnancům, tak to bylo vždy tak nějak v pořádku. Platební morálka je v pořádku dodnes, což se dost divim a pak mi zároveň zůstává rozum stát nad ostatníma věcma. Jednání s náma bylo nadřazené, ale tak nějak slušné.

Ovšem to se dosti změnilo ve chvíli, kdy jsem byl křivě obviněn z něčeho, co jsem neudělal. Dál to tu nebudu rozpatlávat, protože to ještě možná bude mít dohru. Další, co mě utvrdilo v tom, že tam nemam co dělat je to, že po mě hulákal novej vedojc jak po malým klukovi. Takhle se to prostě nedělá, vedoucí by měl vědět, jak se má k lidem chovat a jak se s nima bavit. To se neodehrálo a tak jsem prostě šel, protože tam se mi teda rozhodně zůstávat nechtělo.

Sebral jsem se, šel jsem a pak už jsem jen doručil výpověď, aby bylo jasno, co se děje a proč se to děje. Teď čekam, co bude dál, ale je jasný, že nesedim jenom doma s rukama v klíně. Hledám si práci, rozesílám životopisy a chodím na pohovory. Uvidíme, co z toho vyleze. Věřím tomu, že se mi povede dostat se někam, kde budu spokojenej a nebudu muset řešit podobný sračky, jako to bylo tady. Mrzí mě to, protože ten kšeft je dobře rozjetej, ale zásahem jeho nevim jak to popsat, se to prostě řítí do prdele a dlouho to fungovat nebude. Mít tolik peněz, abych mohl udělat konkurenci, tak by do měsíce zavřel.

Co napsat dál. Je to těžký a furt mi to nejde do hlavy, ale tak život jde dál a já se posouvám.


NIKDY NEZPOMALUJ A UŽ VŮBEC NEZASTAVUJ NEBO ZAČNEŠ COUVAT!!!