Zimní stres

** 17:32 Jak jen začít a hned se nenasrat. Prostě a jednoduše Vánoce za náma, Silvestr taky a všechno proběhlo tak nějak zmatečně. Nikde žádnej sníh a tak to stojí prostě pěkně za hovno. Zima nezima, vlezlých (sorry Lishacku) pár stupňů do plusu a prostě je to takový nijaký.

Nedá se jít na kolo, nedá se jít na delší procházku a ani to světlo ještě není dlouho, takže člověk prostě vidí hovno. Příroda je mrtvá a odpočívá. Snad prej zejtra mají začít v noci "pořádný" mrazy. Hlásej 9 - 11 mínus, tak jsem na to jako fakt moc zvědavej. Aspoň vychcípaj ty pojebaný klíšťata a další havěť, co mě sere. To ale nic nemění na tom, že je zrovna takový to depresivní období, kdy mě nic nebaví, furt bych jenom spal a v práci je tak málo práce, že se místy kopem nudou do prdele a bimcáme se od zdi ke zdi jen, aby jsme něco dělali. V životě nebyl ten sklad tak hezky poskládanej a seřazenej.

Jak to jen nazvat. Období na píču? Jo, mam krámy, jsem protivnej a jediný, co si zasloužim je pořádnej decovej panák a cígo v klidu někde u krbu. Ještě cca měsíc a pak už to snad začne bejt zajímavý, protože to se vysejvaj semínka paprik a tak začne ten správnej kolotoč. Mám tu na letošek docela slušnou nálož odrůd. Sice se mi to tu nechce moc vypisovat, ale tak ať je to jasný.

Shishito blackout, Mojo blackie, Blue ghost peach, Critical black, Jalapeno giant, Purple ufo, Chinese multicolor, Habanero tasmanian, Filius blue, Pequin mix, Purple flash, Cayenne yellow, Hallows eve, Blue ghost purple, Dorset naga, Pink tiger, Jalapeno big red, Bhut jolokia, Pockmark orange, Trinidad scorpion Butch T(aylor), Carolina reaper, Trinidad 7 pot brain strain, Trinidad moruga scorpion, Messe noire, Naganero caramel, Pot lobotomy pink, Kozí rohy, Feferonka korál (kulatá)

No tak tohle je sebevražednej výčet toho, co bude na zahradě ubírat moje síly a o co se budu muset starat. Není toho málo, ale tak co bych pro svou vášeň neudělal. Do toho všeho mam naplánováno takových věcí, že nevim, kde na to vezmu, ale i kdybych neměl kouřit, tak to udělam a splnim si svoje plány. Žádný předsevzetí nemam, na to jsem se dávno vysral, protože to nikdy nedopadlo a navíc, když něco chci, tak to nemusí bejt na Novej rok, ale kdykoliv během. Stejně tak nemusí chlap dávat kytky a nebo dárky jen na narozky - rozumíme si.

No a to je k depce asi všechno. Zbytek v dalším článku ještě dneska nebo zejtra nebo někdy. Fakt jsem protivnej jak vřed na prdeli.


NATURA NON FACIT SALTUS