Novinky, hromada novinek

** 00:44 Tak jsme se plynulým pohybem přesunuli do školního roku a smradi konečně zase táhli do škol. Někdo s hadrem na hubě a někdo ne. No nevim, co je na tom jako logickýho, ale to je vlastně jedno. Postupně se dostáváme "vlastní vůlí" k tomu jejich kýženýmu výsledku a to se jmenuje promoření společnosti. Aniž by si to někteří uvědomili, tak nám za velmi krátkou dobu dovolili sundat náhubky a volně se pohybovat. Proč asi, že?!

Když se nad tím člověk trochu zamyslí, tak mu to dojde, že násilím se nic nevyřeší a když se potřebuje, aby něco prošlo, tak se musí slevit z nároků a ukázat tu "lidskou" tvář. Vláda nám ukázala lidskou tvář a rozvolnila zákazy. Jasně, že se toho chytli všichni ti volnomyšlenkáři, anarchisti a sebestřední pitomci, protože většina jmenovaných svorně vycestovala do ciziny a dovezli si bacil domů. Jak předvídatelné. Musim se smát, jak jsou lidi hloupý a nedochází jim to. No ale to je téma na dlouhý debaty a já už se v tom nějak nechci vrtat, protože kdo má bejt nemocnej bude nemocnej a kdo ne, tak ne. To je prostě příroda, slabší kusy padnou a silnější přežijou.

Ještě u toho chvíli zůstanu, protože se nám blíží klasická chřipka, co máme každej rok takhle k podzimu. Tý se nikdo tolik nebojí a většina lidí nad ní mávne rukou s tím, že COVID je horší. Tak nevim, jestli není horší ta lidská povaha a hloupost. Ze statistik víme, že klasická chřipka zabije ročně kolem 3000 lidí - kolik zabil letos COVID? Ne na světě, ale jen u nás.

Odbočim, protože to fakt už nemá smysl. Nedávno jsem si šikula rozbil sklo a displej na telefonu a tak jsem si dal telefon do servisu. V servisu jsou jakýsi mladý cápkové, co jim ještě teče mlíko po bradě, ale tak to neznamená horší kvality. Jen ten přístup a komunikace mě sraly, to by se měli jako naučit, že základem slušné komunikace a dojdění výsledku je zájem o zákazníka a ne viditelnej nezájem. Ba jsem měl chvílema pocit, že je tím jako obtěžuju, že chci od nich něco opravit, ale měl jsem na ten servis dobrý vzpomínky, tak jsem do toho šel.

Telefon byl za 3 dny opravenej, tak jsem si ho vyzvednul. To, že dotyková plocha na určitých částech nefungovala přesně jak měla jsem přikládal tomu, že je to nový a že si to musí takzvaně sednout. No nesedlo si to a dělá to totální kraviny. Stále na určitých místech nereaguje, nereaguje na poklepání, skrolování je utrpení a nebudu se bavit o tom, že mi ti pitomci nejspíš zmagnetizovali telefon nebo cosi udělali s GPS modulem. Navigace na jakýkoliv mapě mi ukazuje, že jsem 100 - 200 metrů úplně jinde a díky tomu nelze navigaci nijak používat. Vzhledem k tomu, že jsem geocacher a lovím pomocí telefonu kešky, tak jsem na navigaci odkázanej. Bez ní to fakt nejde.

Chlapci se asi dost zapotí, až jim to tam donesu a vyjmenuju všechno, co nefunguje a co mi zásahem do telefonu pojebali. Samozřejmě to bude v rámci reklamace a jestli mi neuvedou telefon do funkčního stavu, tak to asi hodim kámošovi právníkovi, aby se jim podíval na zoubek. Ten telefon není žádná sračka za 3000, aby s ním někdo a kord v servisu zacházel jak s hovnem. Ano, je to 3 roky starej OnePlus 5, kterej byl dva měsíce na trhu, když jsme ho kupovali za 14000 Kč, takže si myslím, že by ještě nějakou tu službu udělat měl. Samozřejmě, pokud to nepojebou ještě víc. Uvidíme, jak dopadne reklamace, pak budu referovat. Jinak ten servis se jmenuje "A MOBIL" a doufám, že vše uvedou do pořádku.

Další novinka je, že mam konečně zase práci a tak se budou hrnout prašule a nebudu muset počítat každou korunu, jak nějaká socka. Sice mam ještě malej zásek na účtě skrz poslední exekuci, ale tak co. Strhnou si to a další měsíc už to bude pohodka.

Jinak letos počasí nepřálo paprikám, takže mam o dost míň pálivých bestií, než loni. Příští rok to snad bude lepší a zahojim se na tom ;)