Why not & 9/11

** 10:18 Tak jsem si včera v práci říkal, kdy mi konečně přijde SMSka od servisáka, že mam opraveno. Když furt nic a bylo skoro pozdě odpoledne a blížil se konec směny, tak jsem byl lehce nervózní a zavolal jsem tam.

No na druhým konci to zvedl příjemnej chlapík, ale neměl pro mě vůbec dobrou zprávu. Prej servisák neměl dráty na výplet, tak se musely objednat a prej budu mít kolo v pondělí nebo úterý. Tak jsem mu slušně poděkoval za info a rozloučil se.

V hlavě jsem byl totálně nasranej, protože jsem chtěl o víkendu vypadnout na kolo, ale když to nejde, tak to nejde a nedá se nic dělat. Pro příště budu moudřejší a napřed se všech servisáků budu ptát, jestli všechny ty věci mají, než tam dám kolo. Nechci už znovu čekat celej tejden na opravu a ještě bejt bez kola na víkend.

To mě zas přivádí na myšlenku, že bych měl urychlit šetření a pořídit si tu silničku, abych měl doma vždycky aspoň jedno kolo a nemusel tu jen tak sedět a čumět. Jo, mohl bych se jít projít, ale to mě moc neba, protože to tu znam a sednout si na vlak a tak podobně na to není zas počasí. Furt je to nějaký zatažený a tak se docela obávám toho, že bych zrovna byl někde v lese a zmoknul.

No a to je pro dnešek asi zas všechno. Jen jsem se chtěl podělit o to, jak servisák (NE)funguje.

Jo a dneska je to přesně 20 let, co se zřítily budovy WTC po nárazu letadel. Spekulovat o tom, jestli to byl domácí nebo cizí terorizmus, nebudu. Prostě a jednoduše tragédie. Co mě osobně zaráží je to, že díky volbám a covidu se o tom nikde nepíše. Zajímavý.