Zase?

** 02:03 Jo, zase si dáme nějaký zprávy a komentáře k nim. Mimo jiné přišla přehazka a nějaký píčovinky na geocaching.

Nebudu ve sněmovně vystupovat v roušce - To si fakt jako dělaj prdel už. Za naše peníze tam budou dělat píčoviny, rvát se a dohadovat se o tom, co budou nebo nebudou. My máme kurva roušky 8 hodin na hubě v práci a ještě v krámu, frontách, na zastávkách, protože se nudili a nařídili to a tenhle píčus si nechce brát roušku? Namontoval bych to na nějakej zákon o ochraně veřejného zdraví a normálně imunita pryč a pokutu. Dále by putoval píčusek na pracák.

Praktiky z východu, je to magor - Jedna jebka proamerická a druhá proruská. Třetí se směje s paní Hitlerovou za rohem a zakazujou buřty, pomazánkový másla a podobně. Kurva jaký praktiky z východu?! Co je tohle za sortování? Na západě se nikdo nepere? Nikdo nemá temperament, aby byl prudkej? Co na jihu? Tam taky nic? Magor je ten, co má problém s Ruskem ;)

Nouzový stav se prodlouží do 14. února - Prosím prodlužte ho jednorázově do 1.4. a 2.4. ukončete. Tohle už je taková fraška, že se tomu všichni jenom smějou.

Vůni hnoje i kohoutí kokrhání je třeba chránit - Přesně tak. Uchovávejte dětem v hlavách venkov. Není nic lepšího, než se ráno probudit za kokrhání kohouta a jít si krásně do vedlejší vesnice nebo místní sámošky nakoupit. Vedle je kravín, takže si dojdeš pro mlíko, pokud ho sami nedodávaj ve skle do tý sámošky. Prostě venkov, místo, kde se k sobě ještě lidi umí chovat slušně a kurvárny se pamatujou. ZACHOVAT!!!

Česko se pro Němce stane vysoce rizikovou zemí - Vážení, strčte si celý vaše slavný neonacistický Německo do prdele!!! Postavte si kolem vaší země zeď a chcípněte si tam!!! Od doby, co se spálila nacistická standarta a zbejvající se přebarvily na modro se žlutýma hvězdičkama, je to zas to samý. Okupace, příkazy, zákazy a jelikož jsme si dovolili se bránit a se spojencema jim zničit zemi, tak si natiskli svojí umělou měnu a nutí nás, aby jsme ji používali a aby jsme se zadlužovali. Pak jim tady platíme x miliard jenom na úrocích a podobně. Lidi prosím, už dost těhle sraček. Navíc 50% německého zdravotního personálu se odmítlo očkovat, ale my jsme riziko! Já osobně bych se taky nenechal, ale neserte se do nás!

Vesnické krámky pomohou informovat - No ty píčo! Jako fakt bude COOP neboli Jednota rozdávat důchodcům letáky? To jsme se dočkali. Komunistická propaganda míří do vesnic. Letáky, ampliony a komouš je zase na koni. Gratulace, z jedný strany nácek vyhrožuje a z druhý komouš rozdává letáky. CHCE SE MI ZVRACET.


No a to je pro dnešek asi všechno nebo se fakt pobleju. Samá lež, podvod nebo někdo něco někomu. Humus. A to nemluvim o tom, že Snapdragon dal na trh procesor 870 jako totální novinku a že prej lepší asi už nebude, ale kdo není dement, tak dávno ví, že je venku Snapdragon 888 Hups