Jaro?

** 23:14 Update https://plzen.rozhlas.cz/co-znamena-neprodlene-oznacit-jizdenku-o-se-pre-studentka-s-plzenskou-mhd-7771092 - Vole zase se mi chce blejt kurva!!! Zmrdi zasraný. Užil jsem si s revizorama svoje, zaplatil řádově něco přes 100 tisíc korun na pokutách, který byly oprávněný, protože jsem jel skutečně bez jízdenky, ale proč, když se někdo prodírá davama lidí a jízdenku si označí, je hned považovanej za černýho pasažera?! Nechápu to, to mam jako nastoupit a mávat lístkem nad hlavou a hulákat, že si nemůžu štípnout, aby bylo všem jasný, že chci, ale fakt to kurva nejde?! Lidi jsou dementní, neuhnou, maj sluchátka v uších a neslyší naše slušné "s dovolením", rád bych si štípnul. Pro dementy, my z Plzně štípeme lístky, neoznačujeme jízenky! Doufám, že to holčina vyhraje a všechny soudní výlohy a náhradu škody za vzniklé potíže a vyřizování zaplatí dotyčnej ochablej čůrák s mindrákem schovaným za pocitem moci z kousku mosazi.

Další důvod, proč nevyužívat služeb PMDP a jejich MHD. Proto radši jezdim na kole a mam klid! Kdyby se radši zabejvali vyhazováním bezďáků smrdících přes celej vagon tramvaje, než studentkou, která si ŠTÍPLA LÍSTEK o pár sekund později!!!

-----

** 22:29 Tak se nám poslední dobou docela vylepšilo počasí, až na dnešní ráno, kdy byly jen 2°C a tak jsem dooblíkl pro jistotu druhou kůži. Druhou kůží myslím mikinu, kterých není nikdy dost a kord, když se teplota zas blíží k nule. Unesl jsem jí a odpoledne už zas vyplňovala batoh, protože bylo krásných 12°C. Každej už asi ví, že jezdim do práce a z práce na kole, tak k tomu jen ve zkratce zmíním, že stále jezdím ať je mínus nebo hodně plus. Uvolnila se mi brzdová soustava, tak ještě ráno před výjezdem proběhl servis.

Ptáci řvou, kytky smrdí a je i o dost dřív vidět nehledě na to, že je déle světlo a tak se nám den zas protahuje a člověk je tak nějak aktivnější a má dost času na svoje aktivity. Jenže na mě nějak dolehla asi jarní únava a tak jsem rozbitej víc, než je zdrávo. K tomu jsem si stačil v práci při tahání beden skřípnout sval pod lopatkou a tak jsem lehce indisponován, ale tak co, nějak to přežiju a na víkend už snad bude zase dobře. Pokud by tomu tak nebylo, tak to vidim na marodku, ale nebudeme předbíhat. V tuhle chvíli to bolí, ale není to nic, co by se nějak nedalo zvládnout.

homo cykliens - člověk z doby šlapací - Dneska v novinách jsem objevil tohle a docela jsem se musel zasmát i když spíš jenom poušklíbnout. Ano, jako projekt na měsíc květen dobrý, ale já jezdim do práce na kole celej rok, každej den a to i když mrzne, sněží, prší nebo je vedro na padnutí. Nad tím by se měl člověk zamyslet, jestli není opravdu lepší jezdit i jindy, než jen v květnu, nebo když nás k tomu někdo vybízí a nabízí za to nějakou výhru.

To mě ještě k tomu článku napadlo, že jsem to ukazoval hned ráno vedoucímu a že přemejšlim, že bych se jen tak pro srandu zaregistroval. Bylo mi sděleno, že na tohle dostanu firemní razítko a že se pod to klidně podepíše, protože on sám nejlíp ví, že každej jeden den jsem přijel do práce na kole.


sportu zdar a cyklistice obzvlášť