Nemoc 2

** 03:19 Každej rok mě na jaře a na podzim potkává marodka. Snažim se tomu vyhejbat, oblíkám se, otužuju se, nejezdim v MHD. No a přes to všechno prostě marodim, jako každej jinej normální člověk. Rýmička, kašlíček a tak podobně. Na jaře angína a na podzim chřipka.

Je to tejden, co jsem si to zase vybral, ale proč o tom vlastně píšu. Normálně jsem byl v pohodě a nebylo mi vůbec nic. Pondělí až středa jsem vůbec netušil, co se na mě chystá.

Pak přišla do práce pizda z kanclu, která v klidu rozhlašovala, že má chřipku a je v práci. Snažil jsem se jí vyhejbat, co to šlo, ale úplně to nejde no. Furt tam všude kolem sebe chrchlala a tak mi bylo dost jasný, že dřív nebo později to na mě prskne a lehnu. Co čert nechtěl, stalo se. Nejhorší je na tom ale to, že frajerka ze sebe dělá dámičku, furt se baví o hadříkách, vejletech a já nevim o čem všem, ale o vychování jí asi nikdo nic neřekl. Neumí si svině ani dát ruku před hubu, když zrovna prská bacily kolem sebe.

Došel jsem k doktorce, kde mi řekla, že to mam v krku hezký a rovnou mi napálila antibiotika a šel jsem. Druhej den mi bylo zle jak psovi, horečka střídala zimnici a probouzel jsem se na to, že mam totálně propocenou postel. Ještě, že mam letiště a můžu se vyvalit na druhou půlku. To ale nic nemění na tom, že se musí člověk převlíkat včetně postele a to je vopruz, když je vám na hovno a jste rádi, že ležíte.

No a abych to nějak dlouze neokecával, tak dnešním dnem začíná druhej tejden marodky a pak se asi uvidí, protože je mi docela dobře a nechci se válet doma. Zároveň to ale nechci podcenit jako minule a jít do práce dřív, protože pak jsem za další dva tejdny šel marodit znovu.

No a to je zase všechno. Čuuuus.