Blog: video

Vláda zakazuje: Ponožky v sandálích, Prdění do ruky a Olizovaní podpaží

** 14:15 "...za další... Zakazuje vláda: Ponožky v sandálích, Prdění do ruky a Olizovaní podpaží - s výjimkou situací kdy bude to nezbytné, prosímvás..."


Smrad z držky

** 18:32 Tyvole a je to oficiální. Smrdí mi z mordy jak zanícená noha Homera Simpsona. Nebejt roušky, tak si to smrad ani neuvědomím. No jasně, lišák má hroznej problém, když si musí dejchat pod čumák (...a kejchat pod zimák ).

Ale víš ty co? SMRDÍ MI Z DRŽKY! Tak jsem si říkal, "jak to teda budu řešit, abych roušku nepoSkvrňanil mojí ctěnou šavlí?" Vole ústní voda přece! Ale neteče ti jen tak v řece...

No hele, ale teď fakt vážně. Jdu si takhle nakoupit chleba, pořádnej pecen, když se mi fakt udělalo blbě z toho, jak jsem čuchal co za démona smrada vydechuju. Bába co stála asi 5 metrů odemě čuměla a když jsem se předklonil - že to kolečko blitek teda vyklopim - tak se asi lekla toho jak jsem sundal roušku a popošla si dalších 500metrů dozadu a jeden krok doleva (asi aby nebyla po větru). Mařka bláznivá.

Tak jsem se zachoval jako správnej bojovník (kterej v hospodě nechá sekeru a před hospodou šavli), utřel jsem hubu náhradní rouškou, zabalil do sáčku na psí hovna a...

Né, tak člověk si i sám ze sebe musí umět udělat prdel. Toto je toho důkazem.

Hlavně si nezapomínejte mejt ruce a HLAVNĚ SI MEJTE NOHY A ŠULINA! Viz. video:


Najkrajšia vec...

** 07:57 Najkrajšia vec na celom svete - celý tento svet, nechcem len prežiť ho a nijako v ňom neprospieť...


Maziho měsíčky #147

** 03:44 Tak to mě pos...


Rozjedeme Folding at home?

** 19:44 Znáte projekt Folding@Home? Zajímavej projekt, kterej použije přebytečný výkon vašeho PC k distribuovaným výpočtům. Aktuálně se (MIMO JINÉ) používá na nějaké výpočty kvůli léku na SARS-CoV-2.

Začít můžete právě teď: https://foldingathome.org/start-folding/

Zde jen tak na okraj video od LTT:


Sobotní leháro

** 20:01 Docela chill, zase televize a seriály... Nějaký hry jsem zapařil, v AFK Aréně jsem zmydlil Arcane Labyrinth. Jinak zprávy v TV už moc nesleduju; jen tak jedním okem a na půl ucha, páč mě to už leze horem dolem. To raději koukám na Furpokalypsu.


Nová One Man Show? 2020? No jasně!

** 15:44 Tak a je to tady zase. Kazma (alias "Nesera Navalto") to zas rozsek.

Video hýr: Jágr pomohl Kazmovi napálit Davida Copperfielda a je z toho skandál po celém světě!


Refl.exe


Hard To Say I'm sorry


Máte zlobivý děcka? Pošlete na ně krampuse!

** 06:53 Máte zlobivý děcka? Pošlete na ně krampuse! Nejlíp toho ze seriálu "Americký táta".

american-dad-krampus.jpg


Dokolečka dokola

** 16:45 Jedu si takhle z práce tramvají a jelikož jsem přestoupil, pohodlně jsem se usadil v tramvaji a čekal až to začne. Ok, dveře se zavírají, tramvaj se rozjíždí a najednou PRRRD! Měla ject rovně ale najednou prudce zatočila doleva. Nepřehodila se výhybka, tak jsme si dali s celou tramvají ještě jedno kolečko na točně. Tak stane se, no. Stát se to ale ráno, kdy lidi spěchaj do práce, tak mě asi vomejou.

A teď ještě něco z tanků. Docela dobrá prdel je to.


Krize v ČT 2000/2001 - StandaShow [VIDEO]

** 21:06 Hele, kámo, ten týpek StandaShow má fakt ve věcech jasno. Hlavně mi teď připoměl dost podstatnou událost v historii ČT, za kterou vlastně platíme koncesionářský poplatky ČT (někteří i nedobrovolně) a je dobře, že na to BOBO i po ~17ti letech někdo poukazuje.

Stando, nepochybně ti patří velký dík za tenhle dechberoucí souhrn toho všeho, co se kolem ČT na přelomu let 2000/2001 odehrávalo. Na video se koukněte níže, fakt to stojí za to. Na youtube (ZDE) se pod videem dozvíte více informací jak můžete Standu podpořit. Lets GO!


Im flyin'...

** 20:59 Objevil jsem další můj oblíbený song, tak jsem se chtěl podělit.


Elektrikář amatér, level milion!

** 22:41 To, co jsem dneska viděl na Youtube, mě fakt rozsekalo. Jde o takovýho divnýho týpka, kterej je schopnej si několikrát za sebou sáhnout na drát pod napětím, blbeček. Já ti nevím, ale asi nemá pud sebezáchody. To musíš vidět.


Moje lišáctví

** Update 21:18 Tak ČT natočila o Furries dokument z cyklu Queer. Jmenuje se to "Ve své srsti", což je celkem na místě. Docela mě to dostalo, páč plno lidí v tom dokumentu znám osobně a jsou naprosto pohodový. Jasně, pár výjimek se tam najde, ale to je v každým fandomu. Jsem rád, že tam je pravdivě vysvětlený, o co vlastně jde.

PS: Nějak jsem vypek (lépe řečeno prospal) akci s Pyrem, kterou jsme si naplánovali od 15ti hodin. Některé věci zkrátka nevyjdou tak, jak se původně plánují, ač si myslíme, že jsme připraveni na všechno. Je to ale škoda, mohla to bejt sranda.

** 05:33 Tak nějak nemůžu spát. Buďto se dusím kašlem, nebo mě budí vytí psa. Nevím konkrétně proč mu zase hráblo, ale asi to bude tím, že poslední dobou doma chodím v liščím fursuitu. Totiž - abych to vysvětlil, jinak mi je kvůli zimnici strašná zima. Třeba si myslí že jsem fakt liška a že mu "lezu do zelí", jak se říká.

Nicméně, šel jsem si takhle "k ránu" pro cigára a potkal jsem lavičku kde byl fakt děsnej sajrajt. A co myslíš, nahned jsem to cvaknul. Někdo šel s košem a připadalo mu těch 20 metrů k popelnicím daleko. Nebo nějaký bezDéčko s "nákupem"? Prostě bordel. Přísně posuď sám, kámo...

IMG_8611.JPG

Běhej jak já. Neběhej. ~ FattyPillow