Blog: korunavirus

Vláda zakazuje: Ponožky v sandálích, Prdění do ruky a Olizovaní podpaží

** 14:15 "...za další... Zakazuje vláda: Ponožky v sandálích, Prdění do ruky a Olizovaní podpaží - s výjimkou situací kdy bude to nezbytné, prosímvás..."


Drahá média, desinfikujete mikrofony?

** 19:11 Reportéři, každý den se pohybujete v různě "rizikových" lokalitách, potažmo mezi skupinou lidí, kteří mohou být (ale také nemusí být) nakaženi. Desinfikujete si mikrofony?

Na mikrofonu máte přeci něco jako "houbičku na nádobí" a jak z "reklam" známe, houbička na nádobí je hnijící kus pěny, kde se to množí celkem fest. A hlavně je jasný, že ty miniaturní kapičky slin, kde se virus může nacházet, se šíří nejen kašlem, ale také při běžné artikulaci. ...a ruku na srdce; lidská ústa jsou celkem dobrý inkubátor pro bacil, nemyslíte?

Tento "článek" na tomto blogu rozhodně nemá na cíl šířit nějakou paniku, ale možná by bylo dobré se nad tímto také zamyslet. Jestli si mikrofony desinfikujete a dbáte na bezpečnost svojí a hlavně lidí, které zpovídáte, je to v pořádku a máte u mě palec hore.

Korunavirus: Odhaleny nové přízraky!

** 00:12 Pozor! V ČR se v posledních dvou dnech objevily nové přízraky Korunaviru! Mezi nově objevené přízraky patří i tzv. "febris coacervare", česky známý pod pojmem "horečka nákupní". V pozdějším stádiu, u varianty "febris obsono", jde hlavně o přehnané nakupování potravin.

Lidi, fakt nebuďte blbci a nepropadejte panice.

2020-02-28_korunavirus-nakupni-horecka-vtip-burger.jpg

Prejže neni rejže

** 21:22 Ach jo. Panika v krámech, lidi nakupujou nesmyslný zásoby žrádla a leckde už jsou v krámech k vidění jen vymetený fochy pro těstoviny a rejži; palety s moukou a balenou vodou mizí. Nákupní koronavirová hysterie: vyčerpané prodavačky a vozíky jídla za tisíce

Takže ta "česká mediální pumpa", díky který tahle panika vlastně vzniká, funguje fáááákt "dokonale". Tak se lidi proberte, tohle je přece píčovina. Kolik lidí ročně zemře na obyčejnou chřipku jenom v ČR? A kolik jich asi tak bude celosvětově? Já fakt žasnu nad tím, čeho jsou tyhle panikáři schopný. A navíc tím jenom přiživujou tuhle píčovinu.

Docela mě pobavil jeden komentář, který jsem četl na FB. Cituji: "Prosím vás objednejte si už někdo pytlík hlenů z Číny, nejlépe přes Aliexpress, tahle nejistota jestli to už je tady nebo ne je hrozná." (autor výroku to pochopitelně myslel ironicky).

A tohle mě pak už totálně rozsekalo: Chybějí roušky. Češi si je začali šít podomácku z prostěradel

No nic, buďte dobrý a vyserte se na paniku. Rouška z trenclí vám bude stejnak k hovnu. Čus.

Zase ty dotace z EU, korunavirus, úderník.net

** 11:06 Ach jo. Zase ty dotace z EU v nedělní Partii na Primě. Vždyť dotace je vlastně co? A čím a jak to budeme my, češi, vracet? Protože to nejsou peníze zadarmo. Vždyť jsou to akorát prachy, kterýma se vyplácíme ďáblu. Evropsá unie je chyba v Matrixu.

Hmmm... Koruna virus. Ano, koronaviru podlehli dva lidé v Itálii a šedesát dalších onemocnělo. A teď co bude dál? Budeme se i my bát vyjít ven na ulici? Nebude toaleťák a budeme si mejt zadek ve vaně? Kdo ví... Ale už to fakt přestává bejt prdel.

Ohledně odchodu Pyro Pyromana z Úderníku, to je složitá věc z hlediska osobních vztahů nás dvou v poslední době a nerad bych to už dál nějak hlubokomyslně rozpitvával. Každopádně se tímhle ruší i FB stránka, což mě docela mrzí, ale už to z dlouhodobého hlediska asi nemělo smysl. Já jsem se to snažil urovnat - nešlo to; a já už ani nemám sílu ani chuť to nějak žehlit. That's all folks.

2020-02-22_thats-all-folks.jpg