Dítě v tramvaji

** 08:55 Trapasy s dětmi ve veřejné dopravě jsou jedny z nejhorších situací, které se rodičům mohou přihodit. Protože není kam utéct. Vždycky si vzpomenu na toho prcka, co viděl starou babičku natřenou jak plakát a na celý vagón zaječel: "Tátí, proč je ta pani taková zmalovaná?" Tatík jej odtáhl na druhou stranu tramvaje, něco do něj chvíli hučel, kluk zmlkl, ale po chvíli zase zakřičel: "A tatí, co je to ta stará rašple?" Tak my bychom rádi, aby se nám stalo jenom tohle…

Tramvaj přijela skoro prázdná, Viki se nám vytrhla, prosmykla se návalem a hned vylezla na jednu volnou sedačku. Snažili jsme se k ní postupně prodrat, ale šlo to těžce, tak jsme čekali, až si lidé označí lístky. Nad Viki se postavila slečna, která se na ní usmívala a Viki se hned začala culit. To je stádium seznamování.

Pokud Viki uzná, že se s danou bytostí dá mluvit, naváže občas konverzaci sama. Svým způsobem. Její první seznamovací větu bych označil za jednu z nejhorších, co se snad dá ve veřejné dopravě zvolit: "Máte holej ZADEK!" vyprskla na celou tramvaj s důrazem na poslední slovo a začala se děsně hihňat.

Slečna měla prostě nějaké kalhoty se sníženým pasem, nebo jak se jim říká a ano, část pozadí byla vidět. Do jisté míry to bylo tím, že se držela stropních madel, takže se jí bunda vysunula nahoru a tím se "holost" zvýraznila. I v této zimě. Ne, že bych si toho všímal, ale když už na to dcera upozornila… Slečna zrudla. Všichni v tramvaji se začali uculovat a několik puberťáků u dveří se svalilo na schůdky. Kéž by to skončilo jen tímhle…

Zatímco si slečna snažila stáhnout bundu, Viki svým hláskem, co dokáže překonat jakýkoli hluk veřejné dopravy, zase vyprskla: "Nastydne a bude vám kejchat!"

Manželka na mne vrhla vražedný pohled. Jako kdybych za to mohl! "To jí říkáš vždycky ty!" sykl jsem nenápadně. To musela uznat a hned zrudla. Maminka vždycky dbá na to, aby bylo dítě zakasané a nikde mu nic nečouhalo, tak jí přesně tohle vždycky říká: "Nastydne ti zadek a bude ti kejchat!" Jsem z obliga! Super. To se mi často nestává. Vlastně vůbec.

Pár lidí v tramvaji vyprsklo taky, slečna byla celá červená a nervózně se smála. My už se k Viki nesnažili dostat. Jen jsme tak stáli v tlačenici a vezli jsme se, jako bychom k nikomu nepatřili. Viki se pak dívala z okýnka a byla ticho. Slečna několikrát málem spadla, protože se už neodvážila držet nahoře. Potom Viki s pohledem ven a poučně vztyčeným prstíkem hlasitě zadeklamovala, jako by si vzpomínala na nějakou poučku: "Hlavní problém zítřka: nastydnou ti střívka!"

Dva vysokoškoláci kousek od ní se začali nepokrytě řehtat, jeden mlátil hlavou do tyče. Puberťáci u dveří se na schůdkách jen klepali jako hromada rosolu. Manželka znovu vrhla vražedný pohled. Ok, tak za to jsem již mohl já. Kdo by čekal, že si na to zrovna vzpomene, zas tak často jí to neříkám, já jsem otec, mně je fuk, jestli je zakasaná. Já to hlídám, jen když mi řekne maminka. Pak ji upravím a občas to doprovodím nějakou replikou s varováním ministerstva zdravotnictví.

Viki se otočila ke slečně a potřetí vyprskla: "Budete KADIT sněhuláky!" Slečna i my měli jedinou touhu: být úplně někde jinde. Byla tak červená, jako by jí prosakovala krev. Jeden pán naproti začal proti své vůli chrochtat, nějak to nemohl udržet. Jeden vysokoškolák si to začal psát do mobilu. Puberťáci na schůdkách měli smrtelné křeče.

Slečna se otočila po chrochtajícím pánovi, což neměla dělat, protože Viki ukázala svůj lehce odhalený zadeček, ta to chápala jako hru, ukázala na její pozadí a s hysterickým chechotem zavýskla: "BUTTCOIN!"

buttcoin.jpg

V angličtině se ten výraz používá pro půlky zadku, protože připomínají otvor na vhazování mincí. No ano, teď už vím, že jsem jí to neměl učit. Stále v tramvaji bylo několik cizinců, kteří netušili, o co jde. Takže teď se začali řezat všichni. Vysokoškolákovi z toho vypadl mobil. My s manželkou jsme se začali přesouvat na druhou stranu vagónu.

Zase pohled ven a zamyšlené deklamování se vztyčeným ukazováčkem: "K nemoci nás přivádí - odhalené pozadí."

Budu muset navrhnout mamince, aby s nezakasaným dítětem nebyly dělány takové cavyky; sám jsem netušil, kolik průpovídek se k tomu pojí. A že si je Viki všechny pamatuje. Najednou Viki začala poskakovat na sedadle a vůbec nedbala na slečnu, která jí zuřivě naznačovala, ať už nic neříká nebo jen potichu. Zřejmě si vzpomněla na nějakou obzvlášť dobrou věc. A opravdu zakřičela: "VE TMĚ SVÍTÍ - HOLOU ŘITÍ!"

Tramvaj se rozeřvala tak, že řidič začal brzdit. Vysokoškolák myslím svůj mobil spolkl. Puberťáci se drželi dveří a klepali se, jako by probíjely. Chrochtající pán několik lidí okolo poprskal. Slečna se již smála taky, ovšem celá její pokožka vykazovala známky, že jí brzo vyrazí ještě srp a kladivo.

Z toho plyne poučení: "Buďte obezřetní, když napomínáte své dítě, protože všechno, cokoli řeknete, může být - a bude - použito proti vám."

Zdroj: https://plus.google.com/107334468980085426372/posts/3PyHBP4m61h

Stále bliká, stále bliká, že by studeňák?

** 10:01 Tak jak jsem zprvu myslel že už to je dobrý a monitor bude fachat, tak jsem se docela seknul. On fungoval, zdálo se to být OK, ale jen do doby, než jsem ho na noc vypnul. Takže stále bliká, stále bliká...

Teď se mi zdá že jsou nějaké interference v té části powerboardu, kde je inverter (zapalovací a napájecí část pro CCFL zářivky). Možná jen nějaký studeňák (nedostatečně prohřátý pájený spoj)? Každopádně to neřeší ty mizerný artefakty, který mi to hází po startu PC (obrazovka náběhu BIOSu). Musím tam vyzkoušet jinou grafickou kartu. Jen se modlím, aby to tou grafikou nebylo, páč jí mám v CPU a to by znamenalo, že to odchází celý. Snad to bude jen ten monitor a možná že to ty artefakty hází díky nějakýmu rušení z inverteru při nízkým rozlišení.

No, držte mi palce, jdu dál ladit a zkoumat příčinu závady.

Výměna vyschlých kondenzátorů v LCD monitoru

** 21:54 Přináším další (snad) užitečný kraviny kolem kompů. Tentokrát se bude jednat spíš o HW na úrovni elektro-amatérský opravy. Každý, kdo zručně ovládá pájení na měkko (cínová pájka) a má už pár zkušeností, ten to snad zvládne taky.

Mám 23" monitor, který už má za sebou asi 6-7 let. Posledního asi půl roku se stávalo, že když byl monitor "studený", tak po náběhu začal blikat, což se ustálilo cca během 1 - 5 minut při připojení přes DVI. Když byl připojený přes VGA, tak naběhl hned, ale obraz monitoru se "vlnil". Z toho jsem usoudil, že bude problém ve zdroji monitoru (power-board).

Vysvětlím o co jde. Všechny tyhle monitory mají uvnitř 2 základní desky plošných spojů (PCB). Tou hlavní funkční PCB je tzv. "main-board", kde je elektronika pro samotný LCD display obsahující signálové vstupy do monitoru (konektory VGA, DVI, DP, HDMI...), konvertor v podobě IO (Integrovaný Obvod) a dále signálový výstup pro LCD panel. Pak je tam nezbytná PCB pro napájení, říká se tomu "power-board" - napájecí zdroj monitoru, který má na sobě rovnou i tzv. "inverter", což je vysokonapěťový měnič a řídící jednotka pro CCFL "zářivky" k podsvícení samotného displaye.

Ty power-boardy v monitorech obvykle trpí na vysoké teploty především díky jejich konstrukci a umístění. Vzhledem k tomu, že ty zdroje musí (téměř) dokonale filtrovat střídavou složku ze sítě (230V~50Hz) a ostatní špičky v napájení, musí tam být dost slušný kondenzátory, který tyhle špičky a křivky vyhlazují. Na hrubé vyhlazení nízkých frekvencí se běžně používají elektrolytické kondenzátory především díky tomu, že se vyrábějí ve vyšších kapacitách, než ostatní (keramika, svitek, tantal...), jsou levný a oproti ostatním v poměru velikost/kapacita jsou nejmenší. Problém elektrolytických kondenzátorů je však ten, že vlivem vysokých teplot časem ztrácí svoje vlastnosti a přestávají plnit svojí funkci, což je snad ten největší problém všech monitorů (a spínaných zdrojů obecně). Ono kolikrát stačí ty kondíky vyměnit, přičemž se cena za součástky pochybuje v řádech stokorun, a monitor/zdroj funguje dál. A lidi to vyhazujou jenom díky tomu, že odešlo něco za stovku?

Já jsem si tedy našel na netu servisní manuál k tomu monitoru, vypsal jsem si hodnoty elektrolytických kondenzátorů co jsou na tom power-boardu (kapacitu a napětí) a ty jsem si koupil. Koupil jsem ty kvalitnější co mají teplotní výdrž +105 °C a za komplet všechny jsem zaplatil 153 Kč. Kupoval jsem je v prodejně GES Electronics.

Součástky jsem tedy měl a tak nezbývalo než rozebrat monitor, vyndat power-board, vypájet z něj ty starý "nafouklý" kondíky a zapájet tam ty nový. To už ale podrobně popisovat nebudu; každý amatérský elektro kutil tohle zná a umí to. Jen pozor, ono to na těch fotkách asi nebude vidět, ale ten velký kondenzátor 150uF / 450V, jak tam leží, jsem na PCB nalepil pomocí tavnýho lepidla, stejně jak tam byl nalepený ten původní. A je pravda, že ten původní tam držel docela fest...

Dopadlo to dobře, monitor funguje, sice to ještě není úplně usazený, ale ono si to sedne. Je paráda, že nemusím kupovat nový monitor za tisíce. Místo toho jsem se vešel s opravou do pár stovek a celá ta oprava mi trvala ani né hodinu. Možná 2 hodiny i s přípravou. Já jsem spokojenej.

Ještě přiložím fotky, kde je názorně vidět i to, co se vlastně měnilo. Snad to pomůže někomu, kdo řeší podobný problém.

IMG_9243m.JPG IMG_9247m.JPG IMG_9249m.JPG IMG_9250m.JPG IMG_9251m.JPG IMG_9252m.JPG IMG_9253m.JPG IMG_9254m.JPG IMG_9258m.JPG IMG_9259m.JPG IMG_9261m.JPG IMG_9262m.JPG IMG_9266m.JPG IMG_9267m.JPG IMG_9268m.JPG IMG_9269m.JPG IMG_9270m.JPG IMG_9271m.JPG IMG_9272m.JPG IMG_9273m.JPG

Nefunkční aktualizce Windows 10, verze 1709 - ERROR 0xc0000005

** 23:02 Tak jsem právě nainstaloval výroční update verzi Windows 10 s kódem 1709. Po pravdě to bylo peklo, který už nikdy nechci absolvovat, ale pravděpodobně se s tím budu potýkat každé... čtvrdletí? ...páč to je taková ta perioda, kdy tyhle kraviny obvykle vycházejí a MS se ti to tam bude snažit narvat zaťatou pěstí až po loket...

První věc co jsem dělal několik dní bylo to, že jsem to neustále odkládal (nabízí odklad o 3 dny maximálně, ale já to udělal asi 5x...). Věděl jsem, že tohle nikdy neprojde úplně hladce na všech kompech, tak jsem prostě nechal ty ostatní "usery", ať sednou Microsoftu na lep a pak zaplní internetový diskuze a fóra s tím, že to má chyby, přičemž ostatní na to budou reagovat s řešením.

Čekal jsem tedy na to, že se v tom updatu něco posere (jak jinak) a někdo jiný, kdo už s tím má zkušenosti, tento problém vyřeší / najde řešení. Proto jsem čekal asi 14 dní, než jsem to začal instalovat. Dneska jsem se do toho pustil, protože už mě to začínalo docela srát. Chápeš.

Ale to čekání se vyplatilo. Udělal jsem restart, aby se nainstalovalo pár aktualizací, co mi tady viselo už nějakou dobu. Nainstalováno, tak super. Najednou hláška o tom, že nějaká aktualizace neproběhla tak, jak měla. Ok, otevřel jsem tedy ten LOG (který mi to nabízelo na kliknutí hned po náběhu systému) a viděl jsem, že selhal update na verzi W10 / 1709. WAT? Ok, "keep calm", řekl jsem si, a otevřel jsem "Nastavení" -> "Aktualizace". Dal jsem vyhledat aktualizce, našlo jich to pár dalších, ty se nainstalovali; update 1709 opět selhal, chyba 0xc0000005. Takže restart a znovu...

Nakonec jsem zjistil, že se na to musí trochu oklikou, páč jsem googlil jako kráva; až jsem jim (možná) zavařil servery a dodnes se z toho potí na čele pomocí potenciometrů. Tahle chyba totiž znamená, že jsi v loji a máš (asi) TAK MOC upravený Windows 10, že se to nedokáže nainstalovat, protože jsou k tomu potřeba i ty "špehovací" služby, který jsi před tím správně vypnul.

Řešení? Jednoduché. Jsou dvě možnosti. Buďto si vytvoříš BAT soubor (třeba na ploše) s obsahem:

@echo off

net stop wuauserv
net stop cryptSvc
net stop bits
net stop msiserver
net stop AppIDSvc
Ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
Ren C:\Windows\System32\catroot2 Catroot2.old
net start wuauserv
net start cryptSvc
net start bits
net start msiserver
net start AppIDSvc

pause

...který pak spustíš jako správce...

Nebo si spustíš příkazový řádek (CMD) jako správce a jednotlivě tam příkazy zadáš ("@echo off" a "pause" můžeš vynechat).

Pak zkusíš (BEZ RESTARTU) tu aktualizaci nainstalovat znova a najednou zjistíš, že to klapne a máš pohodu. Restart PC, necháš to doběhnout (restartuje se to v průběhu cca 3x) a máš hotovo.

Každopádně, doporučuju před vším tímhle zálohovat všechny důležité soubory z PC.

A POZOR! ODPOJTE VŠECHNY EXTERNÍ DISKY !!! (U těchto aktualizací totiž často dochází ke ztrátě dat!)

Včera čerti, dneska Babitch!

** 20:01 Oni to fakt dokázali! Zmrd is back! Né, to by bylo moc přísný... Takže... Thief of thieves is back again! Tyvole jako vážně? Dj Babitch? On jako premiér? ...a má složit vládu? Tý vole, tohle musel bejt jeho mokrej sen od dětství do dědství. Jeho jako premiéra bych nebral ani kdyby to byl sejra.

Heleď, stačí se kouknout na to co píčou média na netu. A hlavně ty ankety, co tam dávají. Kuřecí kok.. ehm.. "biskup" hadr. Tak například tohle: Babiš je odteď premiér a má drsný start. ... WAT?

Z toho spíš mám osypku, svrab, průhlen (průjem z krku), tik woků (tik-v-oku)... No hele a když už jsme u těch hlenů, tak ty vole, ten Babišoid, zvaný též "Multifunkční Skleróza" (na moravě spíš "Ďura v Kefe", polsky je to pak snad nejdelší: "Suka Wkrótce za Kotem"), ten na to křeslo projel tak rychle zpět, jako čerstvě vykašlanej hlen po polknutí.

Sorryjako, nebuď pako.

Čerti a tak

** 19:04 Jak člověk tak nějak stárne, tak na tyhle píčoviny, jako je čert a podobně nemá moc čas, ale tak všichni to hrozně řeší, tak jsem se na to zaměřil a můžu říct, že to hodně upadlo a jestli jsem potkal jednu partičku cestou domů, tak to bylo moc. Kde jsou ty časy, kdy jsme lítali po sídláku a s čertama jsme se naháněli klidně i celou hodinu. Čerti nás třískali řetězama a různě nás vláčeli a my jsme po nich za odměnu házeli petardy a dělali jsme na ně nájezdy v tlupách, kde taky sem tam nějaký to dělo dostali, aby věděli, že na sídláku jsme páni my.

No a co se týče práce, tak to je fakt trága. Jsem nasranej, jak to tam vypadá, protože už jsme tam jenom 4 češi a zbytek jsou ukrainci, který se jenom flákaj, žerou a zašívaj se kde můžou, aby nebyli vidět. K tomu všemu tihle makáči 22. prosince končí a jedou domů, takže tam z celý bandy zůstanem na obě směny jenom 4 lidi a nebude se to ani náhodou stíhat a prostě v pátek 22. prosince to vidim na poslední šichtu. Pak se prostě a jednoduše zamkne a už tam nikdo nepřijde, protože na co jako.

Je to smutnej konec, ale tak co se dá dělat. Vedoucí má neustále čas a furt si myslí, že ještě někdo novej nastoupí a že se to nějak překlene a bude pohodka, ale my víme bezpečně, že to tak nedopadne. Já jsem dostal echo, že v Německu je práce, kde není potřeba jazyk a platí slušně, žádná agentura, ale rovnou pod firmu, kde jsou dělníci hlavně češi, takže domluva nebude složitá. Budu doufat a když se povede, tak budu spokojenej a ještě za dost velkej randál v ojro.

Relativní dno, absolutní chudoba

** 18:09 Čtvrtý den prakticky hladovka. Tak by se dala popsat moje situace z posledních dnů ve zkratce. Hodně spím, z toho mám bolesti zad, které vystřelují až do žaludku. Piju hodně sladkého čaje, abych aspoň nějakou tu energii měl; takhle to ale nejde věčně. Na jízdenky do práce musím prakticky žebrat od známých, rodičů, ... V současné době mám u sebe 3 Kč což je tak akorát na jeden rohlík.

Už mám dost toho škemrání o každou korunu; je mi to tak strašně trapný, že si to snad nikdo neumí představit. Ono by to taky bylo divný, kdybych se při tom například cítil nějak příjemě, žejo?

Já jsem fakt zvědavý, jak budou vypadat vánoce, jestli vůbec budou. Zatím teda nic neplánuju. Ono s tímhle rozpočtem je to tak leda projít se pěšky po náměstí u stromu , pohladit andělíčka na kostele a chytit z toho přinejlepším angínu.

Zima na plný koule

** 03:58 Tak je to tu a máme tu zimu na plný koule. Poslední 3 dny i u nás v nížinách sněží a někde se to dokonce drží. Teď jsem si šel dělat pití a venku je -4°C a měsíc mi svítí do pokoje jako svině. On snad bude úplněk nebo co. Je velkej, kulatej a svítí jak blázen, ale co je zajímavý je to, že nesvítí bíle, jako vždycky, ale je do žluta.

No uvidíme, jak to bude dál vypadat s počasím, ale vůbec se mi to nelíbí. Nesnášim déšť a stejně tak nesnášim zimu a sníh. Asi jsem se měl narodit někde jižněji, protože tohle mi nepřijde jako pro mě přirozený. Přepadaj mě depky a poslední dny jsem i dost unavenej a nevyspalej. Normálně jsem vydržel až do večera, než jsem si měl jít lehnout, ale tenhle tejden jsem chodil jak mimino spát po obědě a ještě mi to nestačilo. Prostě zima zkurvená, všechno se ukládá ke spánku.

Už se fakt těšim na jaro, až zas bude všechno zelenější, všechno kvést a tak. Sluníčko bude svítit a bude venku tak nějak přijatelněji.

Čaj s medem a citronem

** 19:27 Nejsem nemocnej, ale v tomhle hnusným počasí se to akorát hodí. Navíc je to zdraví prospěšný a jako bonus si u šálku horkého čaje vzpomenu na mládí, kdy jsem dostával horkej čaj každej večer. Poskytuje mi to takový to navození pohody a klídečku, kdy člověk nemusí nic řešit, je v teple doma a už jenom relaxuje. Asi na mě začíná působit kouzlo vánoc. Haha, vůbec ne. S vánocema to nemá co dělat, ale bejvaly časy, kdy jsme jako děcka celej den lítali venku a když jsme se vrátili domů, tak nám šálek horkýho čaje fakt hodně bodnul.

Im flyin'...

** 20:59 Objevil jsem další můj oblíbený song, tak jsem se chtěl podělit.


Smrady a tlaky

** 20:36 Tvl poslední dobou se potýkám s tím, že mam ve svý cimře jak v opičárně. Normálně nejsem dobytek, tak si větrám během toho, co jsem v práci a pak si zavřu a hodinu před spánkem zas větrám, aby se mi dobře spalo, ale jak se mění atmosférickej tlak a tak, tak je tu nějak divnej vzduch. Sere mě to, protože vážně nechci bejt v dobytčáku, ale v pokoji. Docela by se mi šiknul nějakej nápad, jak tomu zabránit.

Jinak v práci se to začíná postupně blížit do stavu, kdy se nikomu nic nechce, každej na to jebe a dělá jen to, co mu stanovuje smlouva. Ve čtvrtek jdou dva lidi naposled a tak budem zas mínus dva lidi, což je hrozně super. Takhle na svátky si nemůže člověk přát nic lepšího. Začíná bejt docela dusno a já už tak nějak větřim jak to dopadne a že to nebude mít dlouhýho trvání. Lidi prostě už teď vědí jak to bude a že prostě vedoucí bude škemrat, aby se tam zůstalo dýl a podobně a lidi mu na to serou, nedokáže zajistit nový lidi, tak nasrat a já se k tomu docela přiklánim. Přidat na pěnězích nechce, tak co by jako čekal od zbejvajících lidí. Všude jinde se lidi odměňujou za přesčasy a podobně a u nás se za to naloží víc práce, aby bylo jasný, že nic lepšího člověka nečeká. No vidim to do půlky prosince a pak prostě jednoduše bude moct zavřít sklad a jít si to hodit, protože lidi budou utahaný a nebude se jim chtít dělat a nebude se stíhat a nám je to prostě u prdele, když jemu taky a na všechno odpovídá svou oblígátní větou, že se to nějak udělá. Tak jsem na to nějak zvědavej.

Kdo chce kam, pomožme mu tam...

Černej pátek

** 23:49 Hmm. Dneska to byl fakt na hovno den.

Tramvaj se rozbila po cestě do práce. V práci nešel proud a pak nám zas nešel internet.

V Gepardu už neměli co jsem chtěl. Takže... ach jo.

Nakonec jsem si koupil dobroty na-doma u čanga, což je super.

Narozky

** 20:55 Tak je to zase tady, je mi krásných kulatých 30 let. Od rána dostávám gratulace a tak podobně, ale lidi, co jsem čekal, že se ozvou, tak nic. Ani jak se máš vole nebo tak podobně. No co se dá dělat, už to bude jen pár hodinek a pak je to pasé.

Dokonce mi popřála i jedna z bejvalek, což jsem čuměl, jak puk, ale to je jedno.

Vzhledem k tomu, že je pracovní den, tak si nemůžu dovolit slavit, ale o víkendu se vyleju jak rybník

Ujasnění

** 15:17 Skladník nebo také operátor skladování a skladový manipulant je pracovník ve skladovém hospodářství. K činnostem skladníka patří především logistické operace s produkty reálného charakteru. Skladník zpravidla pracuje ve skladu a skladových prostorech.

Pracovní činnosti:

výdej a příjem materiálu na sklad
naskladnění, vyskladňování a evidenci materiálu
manipulace s materiálem
balení a příprava zboží k expedici (vychystávání)
vedení skladové evidence a administrativy
řízení vysokozdvižného vozíku

To jen tak pro ujasnění lidem, co si myslí, že my skladníci, manipulanti, expedienti a podobně jsme holky pro všechno. Nasrat a jestli si myslíte, že by jsme měli dělat vaší (lidi z kanclů) práci, tak nám odevzdejte platy, táhněte na pracák a pak se na tom můžem dohodnout, protože v tom případě vás nepotřebujem a za sezení v přetopených kancelářích a prohlížení si hadříků a kosmetiky na netu se vás platit ani nevyplatí - sbohem!

Pátek je pondělí

** 14:47 Prostě a jednoduše první den v práci se projevil v pohodě a dokonce mezi nás dorazil pan nemocnej papánek s neprávem zapsaným pracovním úrazem a tudíž pojistným podvodem. Nebavil se, čuměl do země a byl jak zaseknutej. Zmrd ty píčo jenom jsem ho viděl a už se mi otevíral kobercák (nůž na karton) v kapse. Když jsme tak kolem sebe běhali jak myši v bludišti, tak jsem si samozřejmě neodpustil pár poznámek k danýmu incidentu a hrozně mě to bavilo. Na takový zmrdy se musí prostě jenom takhle. Dokonce si blbeček naivně myslel, že se snad může bránit a ozval se. To byla přesně ta voda na lopatky mlýna - čůráka jsem setřel hodně hlasitě před všema lidma tak, aby to všichni slyšeli, že je to zmrd, co tady kopal celej den nasranej do věcí a pak najednou nepřišel a tejden na to si nechal dopsat do knihy úrazů úraz, kde stálo, že při sestupu z palety si zvrtnul kotník.. a že to všichni viděli, jak do všeho kope a že je to jenom zkurvenej lhář a podvodník *) a že ať se na to vysere, protože by to zas nemusel psychicky ustát a zas by mohl jít marodit jako když se dozvěděl, že konečně bude muset makat a že na něj bude hodně vidět, když lidi končí.

*) náhodou ho vidělo několik kolegů z práce, jak si pochoduje v pohodě městem a když je uviděl, tak najednou zas pajdal a dělal jak moc ho to bolí

Prostě jsem mu to bez okolků vpálil do xichtu a jediný, co chybělo byl potlesk publika stojícího, nic nedělajícího a jen souhlasně přikyvujícího.

Tak tady to máš a poser se tatánku, papánku a mamánku v jednom. Mam tě v píči stejně tak toho rádoby vedoucího, co ti na tenhle podvod kejvnul a podepsal se pod něj - idiot.

Až se v tom jednou bude někdo šťourat a přijde vám dvoum na tuhle kurvárnu, tak se poserete oba.