Brush: A Fox Tale

Tohle je prostě boží.


Nezaprší a nezaprší

** 21:38 Že by konečně?

Děsnej vařák venku

** 16:14 Zas*aný vedro! ...aneb "Venku na zhebnutí jest." Sorry, tohle jsem si nemohl odpustit. Kardiaci na mrtvici, důchodci na palici, v MHD jak v peci. Takže asi tak. Jako teďka po vodpoledni už to tak strašný není; už to docela vane. Tak jen tajně doufám že proběhne nějaká průtrž sračen, ehm, teda, mračen. Vlastně nedoufám tajně, protože jsem to teď vykecal.

Jen tak mimojiný, Okamura se nejspíš učil ve škole angličtiny Bohuslava Sobotky:

Povíkendový zhodnocení

** 01:20 Víkend komentovat nebudu, protože je vám do toho hovno, ale co bylo před ním, to rád okomentuju, protože je o čem mluvit.

V pátek jsem přišel normálně do práce, jak se sluší a patří, protože jsem vypustil středu. Tak jsem zaspal no a co. Byl z toho docela nepříjemnej rozhovor s vedoucím, ale tak víte všichni, jak to je. Poslechl jsem si pět minut keců a nesmyslných hovadin a měl jsem to na párku, jako vždycky.

Co ale nebylo vůbec v pohodě byl pátek. Člověk si tak maluje, jak se bude flákat, za pár hodin hotovo a pak se vykempit na rampě a Tahiti na sluníčku, aby taky člověk chytil nějakou tu barvu přecééé. No opak byl pravdou, nepřišli 3 skladníci a tak jsem si všechno musel dělat sám. Nandej si na váhu, zapiš si váhu, sundej si z váhy, orazítkuj, podepiš hromadu papírů a pak si to ty debílku ještě rozházej, protože očividně máš málo práce. No jasně, že jsem to zvládnul, nejsem žádný líný hovado, co si neumí zorganizovat práci a hnout prdelí. Sice je pravda, že jsem se musel otáčet, ale tak ono mi to nijak neuškodilo a navíc, když jsem nasranej, tak dělam za 3 a ještě mě to nějakým zvrhlým způsobem uspokojuje. Ale opalovačka na rampě je lepší, protože pak se mě každej ptá, že kde jsem vzal opálení, když jsem skladník. Odpovídám, že na rampě, jako všechno ostatní.

No a jak jsem byl rozjetej, tak jsem si dal ještě přesčásek, aby na mě nikdo nemohl pyskovat kvůli tý středě. Pohodka, vyřízenej jak debil jsem táhl domů a tam jsem padnul na hubu, ani kafe nepomohlo a že si dělam jedno kafe pro 3 (slony) je o mě dost dobře známý. Víkend byl fakt kurevsky odpočinkovej a nedělal jsem skoro nic. To je z víkendu všechno.

Co je ale zajímavý, tak nedávno soused říkal, že se tady vykrádaj sklepy a byli tady i cajti a dneska zas a dokonce i se psem aj kriminálka se tu courala, tak jsem si tak říkal, že asi znovu nebo co a že se zas ztratilo něco hrozně cennýho, jako třeba kompoty, marmelády a další hrozně důležitý věci. Dělam si prdel, kradou se kola a další věci, co jsou teď na sezonu v kurzu. Minulej víkend si tak v noci stojim na balkoně, relaxuju, kouřim a popíjim svůj oblíbenej drink whisky s colou a celou dobu se tu potloukala taková divná sebranka lidí, že jsem si říkal, kdy se tu co ztratí a ejhle ono je to tady.

Dneska v noci, protože neposloucham hudbu, ale dělam nějakou administrativu pro firmu, tak nad tím sedím ještě teď a najednou slyším nějaký kroky. Nějaká skupinka lidí tady našlapuje potichoučku a myslí si, že v tom totálním tichu nejsou vůbec slyšet. Kurva jste hluční jak sloni v porcelánu a ještě k tomu na sebe tak nenápadně potichu pohvízdávaj a posykávaj a myslí si, že o nich nikdo neví. Demence na pochodu a jak mě naserou, tak beru pálku do vaku a půjdu se projít na sousedskou hlídku, abych se podíval, co že to tu ten xindl pohledává. Mám dokonce sto chutí zavolat policajty, aby si tu udělali hlídku, ale když já s nima tak nerad mluvim, protože oni se ke mě vždycky chovaj, jako bych to něco udělal já a při mým vzhledu a díky mojí minulosti dostanu lustrát spíš já, než nějaký koště, co tu leze kolem baráků a hledá, co kde ukrást.

Konec.

Cyklovýplach hlavy

** 21:45 Dneska toho bylo i na mojí dost odolno psychiku nějak moc a z nervu jsem na kole našlapal 43,7 km. Docela dobře jsem se vyvětral, ale teď jsem totálně utahanej a po tom, co si dám ještě jedno cígo, tak zalehnu a umřu.

Pokračování ve vážení proběhlo taky dle očekávání a jsem nyní na 119,7 kg

Výron z palice

** 02:16 Tak jsem tu zas a zas si jdu pobrečet. Poslední dobou je všechno nějak debilně. Nic nevychází, všechno je špatně, všichni nic nedělaj a podobně. Jsem z toho nějakej na divoko, protože se nedá dělat to, co je potřeba a ještě k tomu všemu když už teda nikdo neprudí s píčovinama, tak zas někdo hází klacky pod nohy. Psychicky je to ještě horší, to má člověk pocit, že by mu prask ocas ve švu a k tomu na čele naskočila žíla o síle námořnickýho lana. Je to divný, nějak mam potřebu z toho všeho utéct někam do lesa a sednout si někam na skálu, popít čajík, pokouřit a relaxovat. Vyjebat se na to...

Pátek

** 13:29 Dneska to opět všechno stálo fakt za to. Probudil jsem se na první budík a byl jsem odpočinutej a v pohodě. Druhej budík byl o poznání nepříjemnější a myslel jsem, že jsem se snad zlomil v zádech nebo jsem spal zatočenej do spirály. No ale tak co, lehnul jsem si na záda s tím, že se teda narovnam a budu za chvilku OK. Omyl, byl jsem sice probranej, ale ne srovnanej.

Vyrazil jsem do práce a doufal, že to bude všechno tak nějak volnější, když je ten poslední den v tejdnu. Další omyl, všichni se nasrali se zbožím skoro najednou a to fakt nejde kočírovat 3 rampy najednou a vážit a počítat a organizovat všechen ten bordel. Tak jsem si určil priority a začal jako správnej vedoucí rozdávat úlohy a určovat co jak bude atp.. Všechno se najednou zdálo krásnější a jednodušší, ale to by mi do toho nesměla zasahovat únava. Nevim proč, ale zapomněl jsem si doma vzít kafe, tak jsem to vyřešil energeťákem, ale nebylo to nic moc platný. Za hodinu a kousek jsem zas zíval jak dement.

Všechno se tak nějak táhlo a já jsem se jenom modlil, aby už byl konec směny. No nedalo mi to a tak jsem se sebral místo ve 12 v 10 a šel jsem prostě domů. Ty dvě hodinky si kdykoliv nadělam a nemam s tím žádnej problém, hlavně, že jsem doma dřív a nemusim tam s tou pakáží bejt a poslouchat ty jejich debilní kecy.

Cestou domů jsem se zastavil v krámu pro lahev whisky a cigára. Dobře jsem udělal, dneska se vypláchnu jak dlouho ne. Dorazil jsem domů, dal jsem si kafe, cígo a začal relaxovat, ale najednou jsem si uvědomil, že musim udělat ještě nějaký věci, tak šla lahev stranou a prostě musí počkat na večer. To se nedá prostě svítit, jsem ještě z generace, kdy ctíme zásadu: "napřed práce, potom zábava". Takže teď čekam, až se budu moct věnovat tomu důležitýmu a pak to začne.

Nepočítám vzhledem k okolnostem s tím, že bych dneska měl mít nějakej jinej program, tak se prostě budu věnovat tomu, co jsem dlouho zanedbával. Až dorazim zpět domů, tak si asi poklidim pokoj, aby se mi tu lépe dělal bordel a nebo taky ne, protože stejně jak ctím pracovitost, tak ctím i humorná pravidla o volném čase. Co jsi měl udělat včera nech na zítra a máš dva dny volna.

No a to je z dnešních mouder a pozastavení nad nudným životem asi všechno. Měl jsem připravený nějaký psaní, ale ještě si to nechám projít hlavou, protože jak je známo: "Ráno moudřejší večera"

Week end & rozbitý pondělí

** 22:44 Tak je tu zase začátek tejdne a já jsem fakt rozbitej na sračky. Celej víkend tak nějak probíhal v pohodě. Pátek jsme si sedli venku asi na dvě hodinky a docela dost příjemně jsme si pokecali, sobota byla ve znamení vyčkávání, co se vyplatilo. Smažil, vařil nebo pekl jsem pstruha na másle s bylinkama a americký brambory. Povečeřeli jsme a pak jsme se věnovali odpočinku u televize. Pak jsme šli na cígo a po cígu ..... a tak dále, co vám budu povídat. Odcházel jsem něco kolem půl jedenáctý a pak jsem ještě čuměl do kompa a něco dělal, ani vlasně nevim co. Neděle byla ve znamení spánku, nic nedělání a přípravy na pracovní tejden, protože mě nebyla nikde potřeba.

V nedělní večer byla klasika ve formě hraní kamčáků a takovýho toho předspánkovýho klidu a zevlení. Lehnul jsem si kolem devátý večer, což dělam úplně klasicky, když vstávam v půl třetí ráno do práce. Normálně jsem vyspinkanej tak nějak do funkčna, ale tentokráte mi to vůbec nevyšlo a čuměl jsem do stropu jak debil. Když už jsem se uprdelil a vypadalo to, že bych konečně usnul, tak zase nic. Zavřený oči, myšlenky odsunutý do pozadí, abych mohl usnout a bylo mi to stejně hovno platný a nezabral jsem. Počápnul jsem telefon a začal jsem si prohlížet instagram a fuckbook, pak jsem si z nudy dal pár her solitairu a pak už bylo půl druhý ráno a mě se stále nechtělo spát. Zvednul jsem se z postele nasranej s uvědoměním, jak bude celej den vypadat a šel jsem si udělat pořádnej anglickej čaj s domácím medem a citronem.

Pohodka, pochutnal jsem si a pak už jsem se musel chystat do práce, tak jsem se oblíkl a pomaličku jsem vyrazil. Do báglu jsem si pro jistotu přibalil kofeinový tablety kdyby náhodou a nakonec nebyly ani potřeba, protože kolega, co byl normálně na naší směně, ale jak se vrátil na druhou, tak byl dneska na naší kvůli nějakým úřadům nebo co a tak byla sranda, bylo furt o čem kecat a tak se mi nechtělo spát. Později na mě samozřejmě krizovka dolehla, tak jsem si šel na pumpec pro shocka a byl jsem mile překvapenej, jak je ten novej bílej shock dobrej. Kdyby neobsahoval tolik cukru, tak bych to mohl lemtat po litrech a pokud se nepletu, tak ho v bezcukrový verzi nedělaj. No každopádně shock mě probral asi tak na 3 hodinky a pak jsem zas padal na hubu. Už jsem to prostě nedal a musel jsem si jít lehnout. Nařídil jsem si budíka, abych za dvě hodinky vstal, což se mi povedlo, ale jelikož po mě nikdo nic nechtěl a já jsem se mohl válet, tak jsem si zas překlopil kokot spaní a vzbudil jsem se ve 21:12, kdy je čas akorát jít spát, takže tady budu čumákovat jak debil do půlnoci a pak si na chvíli lehnu, aby se neřeklo.

Odpočatej jsem, stačí mi fakt málo a můžu zas fungovat, ale nebudu sedět u kompa, abych se furt lámal v křesle, ale určitě si srovnam záda. Není nic horšího, když je člověk unavenej psychicky a ještě rozbitej fyzicky, to pak člověka nic nebaví a nic se mu nechce.

No a to je pro dnešek všechno, myslím, že jsem se zas docela dost rozepsal.

Čtvrtek, jebal by to krtek

** 08:27 Ani dneska není ten den, kdy by se mi chtělo nějak extra vstávat a vytvářet nějaký hodnoty, ale tak co, makat se musí. Vysvětli to ale člověku, co tu práci dělá rok a půl v kuse a neustále musí řešit ty samý hovna dokola. Nic, co by člověka fakt těšilo nebo zajímalo. Prostě furt ty samý opičárny dokola a do toho stále stejná vlna vracejicích se ukrajinských opic. A to se firmou nesly kecy, že vedoucí žádný další ukrajince nechce, tak nevim no, zatím to spíš vypadá, že si zas udělal z huby sráč a ustoupil naléhající děvce, co tyhle chudáky z východu patřičně vykořisťuje, ale na tom není nic divnýho, ne? Proč by mělo bejt divný, že ukrajinci a podobná verbež tady má svoje bossy a nebo zprostředkovatele práce, kteří vlastně nedělaj vůbec nic, ale kasírujou za to lowe, že? Navíc jim ani nevyřídí pořádný víza, protože jak se kolem mihne policejní auto nebo podobná instituce, tak se ukrajinci snaží dělat, že jsou sloupy, palety, bedny nebo podlaha.. zkrátka dělaj, že tam nejsou nebo se schovávaj někde v koutě skladu jako šváby a čekaj, až kontrola skončí. Neobhajuju ty krysy, co se sem serou, ale dokud to takhle bude, tak nikdo nedonutí zaměstnavatele, aby přidal lowe, nabral čechy a měli jsme normální podmínky v práci.

Nejvíc mě sere to, že podniku není vůbec blbý zaplatit za ukrajinskou hodinu práce 150 Kč, ale českou hodinu práce si cení na ubohých 90 Kč a ještě k tomu hrubýho. To znamená, že každou hodinu jde do kapsy agentuře 60 Kč za jednoho člověka a máme jich tam cca 12, takže 12 krát 600 denně je 7200 každej zasranej den za nic. Takhle ty pojebaný agentury fungujou totiž všude a proto jsem říkal, že nikdy v životě už nebudu makat pod agenturou, protože nebudu dávat těmhle línejm mrdkám vydělat na svojí osobě.

Jinak pokračuju s hubnutím stále dál. Mam 121,6 což znamená, že mam další kilo dole za 5 dní. Tělo ty kila nechce dávat tak snadno, ale já se ho neptám, já určuju co bude, kdy bude a jak bude a já jsem řekl pravidelná strava, pohyb a kila lítaj dolů jak svině, za což jsem hodně rád, protože se člověk necejtí jak bečka píva.

Jsem se tady zase trochu vyblil, tak zas můžu pokračovat o dům dál.

Váha (pokračování)

** 10:33 Tak jsem dneska zase prováděl vážení a navážil jsem 122,7 kg. Jsem fakt nadšenej, jak ta váha hezky jde dolů. Teď už to není tak rychlý, jak bych potřeboval, ale už tak jsem se směrem dolů a ne nahoru spokojenej. Jsem víc pohyblivej a mam tak nějak z každýho novýho dne lepší pocit.

Obtížnej hmyz

** 13:51 Přesně tak si poslední dobou kurva připadám. Někdo mi píše a pak napíše, že to nepatřilo mě. Lidi na mě serou a vyhýbaj se kontaktu se mnou. Nikdo se mnou nemluví, nikdo se mnou nechce jít ven a tak podobně. Tak na to seru a prostě se zahrabu někam do země a tam prostě budu. Jen mě sere, že když lidi potřebujou, tak to se ozvou hned, ale když potřebuju já, tak nikdo nemá čas ani na pojebaný cígo. Mockrát děkuju.

Úplněk ve štíru

** 23:36 Tak za pár hodin (2.58 ráno) bude měsíc vstupovat do fáze úplňku ve znamení štíra, což je moje znamení a já jsem tím fakt nějak ovlivněnej nebo co. Nechce se mi spát, jsem čilej jak rybka a tvořil bych něco hodnotnýho. Fakt tyhle síly, kterým dávno rozumí jen někteří mě dostávaj a působí na mě víc, než kdy jindy.

Sleduju to už delší dobu, že na mě fáze měsíce má vliv. Sleduju to taky ale z několika dalších důvodů, který si nechám pro sebe, protože nemusí každej vědět úplně všechno.

Štíři, užívejte si svůj čas, svoje období plné energie a sil, který tady jsou a můžeme z nich hodně vytěžit. Je mi celkem jedno, co si o tom kdo myslí a jakej na to má názor, ale já tomu věřim. Staří lidé, co maj zkušenosti a mnoho let se řídí přírodou a jejími úkazy hovoří jasně. Jsme součástí přírody a měli by jsme s ní splynout a ne proti ní bojovat, protože to stejně nejde.

natura non facit saltus - příroda nedělá skoků (dá se to volně přeložit, že příroda nepřeskakuje, ale dělá všechno tak, jak je to po tisíce let ověřený, funkční a nejlepší.. všechno má svůj čas a místo)

Vykurvenej pátek

** 18:14 Update Tak jsem právě dokoukal další blbej film z český dílny se jménem Špindl. Tvl to už tam nemáme nic zajímavýho? To už nedokážem natočit nějakej smysluplnej film? Herci pořád ti samí a stojí to furt za vyliž prdel. Účastníci zájezdu měli aspoň trochu vtip a nápad, ale všechno po tom už je jenom další debilní kopírka. Já se snad půjdu podívat na nějakou pohádku, tam je to ještě všechno tak nějak přirozený a normální.

** 16:55 Tak dneska je to totálně prdelí napřed. Přijdu si tak do práce a v očekávání pohodičky a prostě klasický úkolovky ve formě expedice jsem se dozvěděl, že budu místo toho řadit linky, což je práce, kterou nikdo nechce dělat a nechává se ukrajinským opicím, aby se neflákaly. Fakt pojeb na entou, tohle jsem zvládal dělat, když jsem tam byl novej dva měsíce a teď jsem se musel snížit k tomu, že budu řadit. Vole to bych se posral. Nudou jsem vyhulil krabičku cigaret jen to hvízdlo a furt jsem se neměl jak zabavit.

Dal bych si nějakej alko nátěr, abych vypláchnul hlavu, ale není kurva jako moc za co a i kdybych to odjebal nějakou levnou vodkou, tak nebudu spokojenej a mam takovou na hovno náladu, že bych maximálně udělal nějakej průser a pak bych musel dalších půl roku řešit hovna o tom, co můžu a co nesmim. Asi se naseru ještě víc a vyjedu na kole někam kurva daleko, protože jinak to dneska nedopadne vůbec dobře.

Kéž by se našel někdo, kdo by mi tu náladu zlepšil. Jedna osůbka by tu byla, ale bohužel omarodila a tak plánovanej společnej víkend padl a prej jestli to bude během víkendu lepší, tak se uvidíme v neděli, což je zas na hovno, protože jdu brzy spát, abych vstal na ranní, takže to taky není vůbec dobře vymyšlený.

Prostě, když se to sere, tak pořádně. Kurvaaaaa!!!!!

Váha

** 17:09 Tak jsem právě navážil 124,5 kg. Před víkendem jsem navážil 125,7 kg. Za mě jako hodně hustý hubnutí a to se furt cejtim jak nafouklej nebo něco. Počkej až se vys... to budu průhlednej

Víkend na dvě věci

** 21:53 Tak mám za sebou další víkend a nejsem z něho vůbec nadšenej. Všechno bylo tak nějak prdelí napřed. Neustále nějaký stresy a podobný nesmysly, co člověku značně komplikujou život. Nechápu, že se to všechno musí sejít zrovna v dny, kdy má člověk odpočívat a má si užívat volna. Navíc jsem včera zapomněl popřát k svátku, což mě sere asi ze všeho nejvíc. Za to bych si dal fakt pěstí.

Furt se nudim, furt je něco špatně, furt mi nevychází věci, co bych potřeboval, aby se konečně nějak uzavřely. Je jedno, jestli se uzavřou špatně nebo dobře, ale prostě uzavřený bejt musí, protože když nejsou, tak se k nim člověk musí neustále vracet a nemá klid na posun dopředu, ale spíše couvá.

Potřeboval bych na pár dní vypnout hlavu a zmizet ze světa, abych se nějak zregeneroval a promyslel si všechno, co musim ještě udělat. Naplánovat si ty věci tak nějak po sobě podle priority, aby to konečně dostalo spád a začlo to mít nějakej pořádek.

Dlouho už jsem neměl v hlavě takovej bordel. Zase začínam zabředávat do klasických stereotypů, kdy člověk řeší jenom práci, peníze a jak si odpočinout, chci z toho kurva ven a bejt zas ten veselej normální člověk.